Чому корисно читати вірші

0
86

Діти-це наше майбутнє. З самого народження батьки намагаються дати дитині все найкраще: дитячий сад, школу, університет. Кожен з них розуміє, що для того, щоб дитина правильно розвивався і чогось досяг, потрібно закласти правильний фундамент.

Яка користь від читання віршів?

Для вас і вашої дитини важливо проводити разом час. Незважаючи на складний графік або завантаженість, приділіть час дитині — прочитайте разом вірші. Це займе лише пару хвилин, але піде на користь всім. А лаконічні і короткі вірші дозволять і дитині, і дорослому не тільки приємно провести час, а й культурно розвиватися. Склалася тенденція, коли батьки віддають дитину в дитячий сад, школу і думають, що там повинні його всьому навчити. Але це зовсім не так. Без вашої праці, виховання, без вкладення в дитину свого часу ви не зможете отримати найкращий результат — високоосвіченої людини, з глибокими моральними принципами. Науково доведено, що на розвиток плода в утробі жінки класична музика впливає позитивно. Багато, також вважають, що читання ще не народженій дитині має такий же вплив. Більш того, крім казок, дітям потрібно також читати і вірші, вони допоможуть розвинути сприйняття світу за відчуттями і їх увагу. Сучасні діти можуть не розуміти поезію, але все в ваших руках. Можна з самого дитинства прищепити любов до віршів, і починати треба саме з коротких віршів.

Можна також поєднувати дві корисні речі:

  • безпосередньо читання поезії;
  • заучування напам’ять прочитаних віршів.

Короткі вірші будуть простіше запам’ятовуватися і дозволять тренувати пам’ять. Таким чином, у вас з дитиною з’явиться спільне захоплення, а це неодмінно зміцнить ваші взаємини і створить довірчу атмосферу.
Вірші різних поетів дозволять краще розуміти культуру свого народу, дозволять подивитися на світ очима автора і побачити всю його красу в простих образах. Почати читати вірші не пізно в будь-якому віці. Тим більше, що в даний час їх не потрібно довго шукати. Вірші доступні для прочитання на спеціалізованих сайтах. Вам буде потрібно лише доступ в Інтернет і кілька хвилин вільного часу.