Де можна безпечно політати на параплані в Україні

0
141

Політ на параплані-екстремальне, але досить популярна розвага. І природа України відмінно підходить для такого проведення часу. Різноманіття дивовижних пейзажів нікого не залишить байдужим. Але крім краси, варто задуматися і про безпеку таких польотів. У цій статті ми розповімо вам про те, де безпечно, і без шкоди для здоров’я, політати на параплані. Щоб цей політ залишив тільки приємні враження. Наприклад, політ на параплані Івано-Франківськ.
Параплан — це літаючий апарат, який може підняти в повітря людини, але в складеному стані дуже компактний. І при спеціальній підготовці такі польоти максимально безпечні.


Місця, в яких навчають польотів на парапланах:

  1.  Києва.
  2.  Харків.
  3.  Прикарпаття.
  4.  Крим.

В Україні дійсно не мало місць, і спеціальних клубів, де можна політати, і отримати масу позитивних емоцій. Від цього розмаїття вибору, розбігаються очі. І новачкові в цій області буває дуже не просто вибрати для себе щось підходяще.
Щоб вибрати для себе потрібний клуб, слід вивчити відгуки реальних людей, порадитися з уже займаються цим людьми. Звертайте увагу на кваліфікацію фахівців, які будуть з вами працювати, на сертифікати даного клубу, і звичайно, на свої особисті переваги.

Навчання польотам.

Щоб один раз політати з інструктором, з метою розваги, треба не багато, але якщо ви хочете отримати доступ до своїх індивідуальних польотів на парапланах, і зайнятися цим професійно, то вам доведеться для початку пройти ряд тренувань. Спочатку навчитися застібати і розстібати всю потрібну екіпіровку на землі, пройти всі можливі тренування на тренажерах. В цей час людина вчиться розподіляти свою вагу, і тим самим управляти літаючим пристроєм, вивчає всі інші особливості управління. Далі людина вивчає всю потрібну йому теорію, проходить її з інструктором, розбирає можливі екстремальні ситуації, що виникають питання. Не відриваючись від вивчення теорії проходять заняття з парапланом на землі, щоб відпрацювати все, що стане в нагоді в польотах, і вже точно зробити їх максимально безпечними.
Після всіх цих тренувань інструктор оцінює готовність людини до самостійних польотів, і в разі позитивної відповіді, людині видається сертифікат. І крім нього, людині присвоюють 3 спортивний розряд.

Нерідко люди купують собі даний літаючий пристрій до проходження навчання, але замислюватися над покупкою варто лише тоді, коли ви вже має право на самостійні польоти, тому що ви можете і розчаруватися в цьому захопленні і передумати, пошкодувавши про витрачені в порожню засобах.
Сподіваємося, що дана стаття була корисна вам, і ми змогли відповісти на наявні у вас питання. Але, для більшої безпеки точності, краще задати всі свої питання співробітнику або інструктору клубу, в якому ви будете навчатися польотам, адже саме він зможе відповісти на них в повній мірі і надати вам професійну консультацію.