Що таке термобілизна і як її вибрати

0
125

Якщо ви займаєтеся зимовими видами спорту, то про необхідність якісної термобілизни вам точно відомо. Лижна нижня білизна має бути теплою та зручною, але, що більш важливо, вона повинна добре прилягати до тіла і вбирати вологу. Ці особливості можуть вплинути на загальну ціну комплекту термо білизни, тому вам потрібно буде вирішити, скільки грошей зручно витратити на таку білизну, перш ніж відправитися за покупками. Вивчення популярних брендів і читання відгуків клієнтів в Інтернеті-хороший спосіб ознайомитися з плюсами і мінусами кожного типу термоактивної білизни. Купуючи лижну нижню білизну, шукайте одяг із синтетичних волокон, яка швидко сохне і щільно прилягає, але при цьому зручна та не сковує рухи. Дізнайтесь в цій статті, як вибрати  Термобілизну.

Що таке термобілизна і як її вибрати

Термобілизна: основи правильного вибору

  • Термобілизну зазвичай носять під лижними костюмами.
ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Как заниматься спортом без вреда для здоровья: 5 правил

Деякі комплекти лижної спортивної нижньої білизни виготовляються з тонких шарів бавовни або вовни. Слід уникати бавовняної лижної білизни, так як бавовна має тенденцію швидко промокати і залишатися мокрою протягом тривалого періоду часу, а це означає, що власник, швидше за все, замерзне. Шерсть досить тепла, навіть коли тканина намокне, але вона може бути надзвичайно незручною і сприяти зуду шкіри. Дуже часто шерсть поєднується з синтетичними волокнами, щоб поліпшити комфорт і сушку одягу, хоча цей тип нижньої білизни, ймовірно, буде досить дорогим.

  •   Лижна спортивна термобілизна має добре виводити вологу
ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Перекрестная аллергия: причины возникновения, рекомендации аллерголога

Синтетичні волокна, виготовлені з поліпропілену або навіть поліестеру, є найкращим вибором для пропозицій лижної нижньої білизни. Ці предмети одягу легкі, як правило, щільно облягають і зручні, а також влаговідводящі,  вони будуть відводити вологу поту від тіла, щоб зберегти шкіру сухою та комфортною протягом усього дня катання на лижах. Ці синтетичні матеріали також, як правило, швидко сохнуть, тому їх можна носити протягом тривалого періоду часу з комфортом. Недоліком синтетики є вартість і запах: ці предмети одягу, як правило, збирають запах тіла, і його може бути важко видалити навіть після багаторазового прання. Зазвичай це не проблема під час занять спортом, але це може бути помітно під час простоїв і періодів відпочинку.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Instagram запустит шоу о ментальном здоровье с Монеточкой и Катей Клэп

Що таке термобілизна і як її вибрати

  • Кращий тип лижної нижньої білизни залежить від того, за яких температурах людина буде кататися на лижах.

Обов’язково вибирайте лижу термо білизну, яка буде міцною і зручною. Деякі версії цього типу білизни будуть поставлятися з м’якими або посиленими гомілками, так як ця частина довгої білизни буде знаходитися в постійному контакті з лижними черевиками. Це може привести до дискомфорту на ногах, а також до пошкодження термобілизни або підкладки самих черевик. По можливості вибирайте речі зі швами, які не заважають шкірі або будь-якої частини черевика. Якщо шви розташовані в цих областях, переконайтеся, що це низькопрофільні пласкі шви, які не будуть натирати шкіру.