Відпочинок в Карпатах для всієї родини

0
79

Останнім часом популярність набирає відпочинок на Карпатах, воно й не дивно, адже багатьох ваблять гори своєю загадковістю, величчю і красою. Відпочинок в Карпатах являє собою кам’яні джунглі, на тлі зелених лісів. Якщо ви давно мріяли чудово провести час з сім’єю, то відпустка на Карпатах – це те, що вам потрібно, а допоможе організувати вам його компанія «Відпочинок 365», яка на сьогоднішній день є лідером в організації відпочинку в Карпатах за системою все включено.

Карпатський край славиться і тим, що залишається прекрасними незалежно від пори року, будь то осінь, літо або навіть зима, туристи в будь-якому випадку наберуться вражень на весь наступний рік. На Карпатах стільки чудових місць, що важко вибрати щось одне, так що в даній статті будуть розглянуті п’ять з цих місць з їх коротким описом.

  • 1. Загадкове молоде місто Яремче стало якоюсь столицею для туристів. Знаходиться він на прибережній території річки Прут. Не важко здогадатися які види оточують це містечко. Незважаючи на те, що місто досить молодий, йому навіть немає трьохсот років, саме він є хранителем Карпатської культури, так що ви можете споглядати там як сучасні пам’ятки, так і оповиту старовиною культуру.
  • 2. Село Поляниця. Чесно зізнатися це село краще відвідувати в зимову пору, адже воно славиться своїми гірськолижними курортами. Але Поляниця прекрасна не тільки взимку, в інші пори року перебування в цьому селі здивує вас бездоганними пейзажами, що видно з гір, старими і сучасними садибами, якими усипані вулички села, а також чистотою вулиць.
  • 3. Містечко Косів. Місцеві називають це місто шматочком райської землі, адже саме там розташовується світова Мекка народно-прикладного також край славиться садівництвом і бджільництвом. Не можна сумніватися в тому, що в Косові вам вдасться відпочити як душею, так і тілом.
  • 4. Селище Верховина. Унікальний край, який немов магніт притягує до себе творчих людей, на зразок письменників і поетів. Скептичні уми досі не можуть відповісти на питання: чому саме там народжуються великі твори мистецтва? Край оповитий не тільки неймовірною красою, а й магією.

Яке б місце для відпочинку на Карпатах Ви не вибрали пам’ятайте, що там вас і вашу сім’ю чекають незабутні пригоди, а компанія «відпочинок 365» зробить все, щоб вам у цьому допомогти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь