Як правильно підібрати штори до інтер’єру

0
90

Рішення про придбання штор завжди супроводжується довгими роздумами і вирішенням питання про гармонійне поєднання загального вигляду кімнати і необхідної покупки. Вивчаючи матеріали про дизайнерські рішення, все частіше можна побачити інтер’єри з рулонними шторами, або взагалі повна відмова від штор. Але традиційні, тканинні штори роблять будь-яке приміщення більш затишним, інтер’єр стає завершеним, а простір перетворюється в більш гармонійне. Тому пошиття штор у Львові дозволити обіграти інтер’єр замовника, з усіма необхідними йому параметрами. Дизайнери з професійним підходом, допоможуть вибрати кращі для замовника штори, в спальню, вітальню, дитячу, на кухню.

Дизайнерські рекомендації

Найчастіше люди навіть не замислюються, але штори виконують дуже багато корисних функцій в кімнаті. Це захист від сонячних променів, від пилу, від світла нічних ліхтарів та інших факторів. Вибір штор не дуже просте завдання, для вирішення якої варто враховувати багато факторів, таких як:

  • враховувати габарити житла. Якщо приміщення з низькими стелями, то необхідно відмовитися від драпіровок у верхній частині штор. Хорошим вибором будуть штори з вертикальним принтом. Використання яскравих штор зробить їх головним акцентів в інтер’єрі. У невеликих кімнатах небажано вішати темні штори;
  • підбирати штори до меблів. Такий вибір штор буде актуальним для тих замовників, які вирішили отримати витриману колірну гамму інтер’єру і надати йому індивідуальність;
  • визначитися з відтінком всіх елементів в інтер’єрі приміщення. Відтінок повинен збігатися по «теплоті». Тобто немає сенсу намагатися створити гармонію між теплими і холодними відтінками кольорів;
  • текстура на шпалерах і шторах повинна бути ідентичною, а малюнки збігатися за розмірами. Для створення додаткового затишку варто використовувати тюль.

Колір штор

Відмінним варіантом для дизайну штор будуть нейтральні відтінки такого Текстилю. Це можуть бути пісочні, бежеві, кремові штори. Вони в будь-яких кімнатах виглядають благородно, красиво і ненав’язливо.

Підбирати відтінки штор необхідно на два-три тони світліше або темніше інтер’єру кімнати. Двоколірні штори користуються популярністю, так як можуть гармонійно об’єднати в собі розрізнений простір.

Для кімнат, що виходять не північну сторону, варто повісити штори теплих відтінків. Теплі тони візуально збільшують вікно. Холодні відтінки штор підійдуть до кімнат, що виходять на сонячну сторону. Такі штори створять в приміщення відчуття прохолоди і візуально зроблять кімнату більше.