Як прийняти участь в земельних торгах/аукціонах на Прозорро.Продажі

0
26

Електронні торги набирають популярності, що провокує появу великої кількості запитань серед користувачів системи стосовно участі. Відкритий тип земельних аукціонів дає можливість кожному зареєстрованому в системі громадянину України отримати доступ до великої кількості аукціонів, де можна придбати землю по вигідній вартості, як для свого бізнесу, так і власного користування. 

Для того, щоб всі бажаючі могли прийняти участь в електронних торгах, першим кроком стане реєстрація на спеціальному, акредитованому а системі Прозорро.Прожажі майданчику. Одним із таких сервісів виступає Українська Універсальна Біржа, яка однією з перших отримала акредитацію і вважається найзручнішим для користувачів ресурсом для участі в аукціонах. 

Процес реєстрації не займе багато часу, а після нього кожен отримує доступ до всіх актуальних лотів по продажу земельних угідь. Досвідчені спеціалісти УУБ надають допомогу в реєстрації, а також готові відповісти на всі запитання в будь-який час. Участь у відкритих торгах має право брати кожен учасник, незалежно від його репутації. Для цього необхідно подати заявку на розгляд. Замовником вирішується, Чи буде вона прийнята до розгляду і віднесена до категорії пропозицій, що будуть приймати участь у змаганнях. 

Для участі не має значення, який електронний майданчик був обраний, головне щоб він мав акредитацію і був максимально зручним, зі швидким оновленням інформації та якісною підтримкою спеціалістів. УУБ відповідає всім цим критеріям, і завдяки своєму простому функціоналу дає можливість брати участь в аукціонах кожному бажаючому, навіть якщо у нього немає досвіду.

Варто сказати, що думки експертів стосовно перших кроків для участі в торгах відрізняються, але можна виділити такі основні моменти:

  1. Після реєстрації необхідно обрати тип закупівлі. Це означає, що треба визначитися, вас цікавлять комерційні чи державні торги, залежно від яких знадобиться конкретний сертифікат з електронним підписом.
  2. Підготовка сертифікату з електронним підписом, який дасть можливість брати участь в різноманітних торгах. Ці документи повинні бути в наявності.
  3. Вибір лоту. На цьому етапі важливо чітко слідувати інструкції і правильно виконати всі вимоги організатора. Правильне оформлення заявки на участь дає великі шанси отримати перемогу. 
  4. Розгляд пропозицій замовником. На цьому етапі все залежить від того, яка пропозиція найбільше підійде організатору.

Отримати більше інформації стосовно участі в електронних аукціонах по землі можна за посиланням

https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-torgyauktsyony-kak-prynyat-uchastye-v-prozorroprodazhy/

Також, рекомендовано підписатися на інформаційну розсилку, яка містить цікаву та важливу інформацію стосовно прийняття участі в торгах, актуальних та нових лотах, а також особливостях функціонування системи УУБ.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь